Skip to main content
Avrupa Komisyonu Kıbrıs Temsilciliği
Ortak toplantıları

Halloumi/Hellim konusunda gayri resmi çalışma grubu

Avrupa Komisyonu, Halloumi/Hellim konusunda gayri resmi bir çalışma grubu oluşturmuştur. Çalışma Grubu, Halloumi/Hellim için PDO programına katılımlarıyla ilgili paydaşlar arasında bilgi alışverişinin yanı sıra deneyim ve iyi uygulamaların paylaşılmasını sağlayacak ve Halloumi/Hellim için kontrol sisteminin işleyişini gözden geçirecektir. Grup, Kıbrıs Rum ve Kıbrıs Türk toplumlarından eşit sayıda seçilecek en fazla on üyeden oluşacaktır. Üyeleri, ticaret odaları temsilcileri, çiftçi örgütleri temsilcileri veya Halloumi/Hellim fabrikası temsilcileri, meslek kuruluşları temsilcileri ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri gibi ortak kazanımı temsil etmek üzere atanan kişiler teşkil edecektir. Grup düzenli aralıklarla toplanacaktır.

Komisyon, gruba üye olmak için bireylerden başvuru kabulüne başlamıştır. Sözkonusu çalışma grubu ve başvuru prosedürü ile ilgili tüm detayları Görev Tanımı ve Başvuru Çağrısında bulabilirsiniz.

Başvurular en geç 10 Mayıs 2022 tarihine kadar aşağıda verilen adrese gönderilmelidir: REFORM-CYPRUS-SETTLEMENT-SUPPORTatec [dot] europa [dot] eu (REFORM-CYPRUS-SETTLEMENT-SUPPORT[at]ec[dot]europa[dot]eu).

  • gıda sanayi
  • Perşembe 7 Nisan 2022, 11:36 - Salı 10 Mayıs 2022, 10:00 (EEST)

Pratik bilgiler

Tarih
Perşembe 7 Nisan 2022, 11:36 - Salı 10 Mayıs 2022, 10:00 (EEST)
Diller
ıngilizce
İnternet sitesi
https://ec.europa.eu/info/mission-statement-directorate-general-structural-refo…

Açıklama