Skip to main content
Avrupa Komisyonu Kıbrıs Temsilciliği

İhaleler ve sözleşmeler

Avrupa Komisyonu, çevrimiçi ihale portalı (Tenders Electronic Daily-TED) aracılığıyla iki tür satın alma ilanının yayınlanmasını merkezileştirdi.

  • AB Üye ülkeleri, aday ülkeler, Avrupa Ekonomik Alanı (AEA) ülkeleri ve İsviçre için açık çağrılar: bayındırlık işleri, malzeme ve hizmetler ve kamu hizmetleri sözleşme ilanları
  • AB kurumları, ajansları ve diğer organlar için açık çağrılar: bayındırlık işleri, malzeme ve hizmetler, çıkar beyanı çağrıları ve yıllık yüklenici şirket listesi

Avrupa kamu ihaleleri (TED)

AB kurumları için ihaleler (TED-eTendering)

Finansman ve ihale portalında (SEDIA) daha fazla ihale

Avrupa Komisyonu Kıbrıs Temsilciliği tarafından yayınlanan ihaleler

Avrupa Komisyonu Kıbrıs Temsilciliği her yıl ihale çağrıları yayınlar. Açık ihale çağrılarına ilişkin detaylar aşağıda bulunabilir.

İhale süreci ve Avrupa Komisyonu ile iş yapma fırsatları hakkında bilgi almak için İhaleler ve sözleşmeler sayfamızı ziyaret edin.

 

DEVAM EDEN ÇAĞRILAR

 

Avrupa Komisyonu Kıbrıs Temsilciliğinin ihale çağrıları:

Avrupa Komisyonu Kıbrıs Temsilciliği (EC Temsilcisi), Çevresel Hukuk Kaydı ve Uyumluluk Değerlendirme Aracı oluşturmayı amaçlıyor.

Bu amaçla yakın gelecekte ihaleye çıkılacaktır. İhale ile ilgilenenler 10 Nisan 2023 saat 00:00'a kadar aşağıdaki linki kullanarak müracaat edebilirler: eTendering - Data (europa.eu)

 

-------------

SONA EREN ÇAĞRILAR

 

İhale çağrıları

Avrupa Komisyonu, AB Resmi Gazetesi OJ S 221'de (16 Kasım 2022) Avrupa Parlamentosu Ofisi ve Lefkoşa'daki Avrupa Komisyonu Temsilciliği için Koruma ve Karşılama hizmetlerine yönelik sınırlı bir ihale çağrısı yayınladı (İlan numarası 635403).

Katılmak isteyenler 13 Aralık 2022 yerel saatle 12:59'a kadar aşağıdaki linkten taleplerini iletebilirler.

https://etendering.ted.europa.eu/cft/cft-display.html?cftId=10561

------------

Avrupa Komisyonu Kıbrıs Temsilciliğinin ihale çağrıları:

Avrupa Komisyonu Kıbrıs Temsilciliği (EC Temsilcisi), Çevresel Hukuk Kaydı ve Uyumluluk Değerlendirme Aracı oluşturmayı amaçlıyor.

Bu amaçla yakın gelecekte ihaleye çıkılacaktır. İhale ile ilgilenenler 17 Temmuz 2022 saat 23:59'a kadar aşağıdaki linki kullanarak müracaat edebilirler:

https://extendering.ted.europa.eu/cft/cft-display.html?cftId=11578

------------

Avrupa Komisyonu Kıbrıs Temsilciliği (AB Temsilciliği), bilgi ve iletişim faaliyetleri çerçevesinde,  vatandaşlara günlük bilgi hizmeti sağlayacak deneyimli bir Bilgi Noktası Görevlisi (IPO) arıyor. Bilgi Noktası Görevlisinin (IPO), AB Evi'nde bulunan halka açık alandaki Bilgi Noktasında kaliteli koordinasyon ve iletişim hizmetleri sunması gerekmektedir.

Bu amaçla kısa bir süre içinde ihaleye çıkılacaktır. İlgilenenler 15 Temmuz 2022 saat 23:59'a kadar aşağıdaki link üzerinden konuyla ilgili yarışmaya katılmak için müracaat edebilirler: https://etendering.ted.europa.eu/cft/cft-display.html?cftId=11114

------------

ED-Kıbrıs-2022. Avrupa Komisyonu, Kıbrıs'taki Temsilciliği aracılığıyla, 2022-2025’te EUROPE DIRECT'i Kıbrıs'ta iki toplumlu (Kıbrıslı Rum ve Kıbrıslı Türk) faaliyetlere odaklanarak yürütmek üzere yeni bir ortak seçmek için bir teklif çağrısı başlatıyor. İlgili belgeler burada mevcuttur. Son başvuru tarihi: 06 Nisan 2022 17:00:00 Brüksel saati

------------

Kıbrıs'ta EUROPE DIRECT faaliyetlerini yürütecek ortakların seçimi (2021-2025) – Teklif Çağrısı ED-CY-2020. İlgili belgeler https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/portal/screen/o… adresinde bulunabilir. Son Başvuru Tarihi 15 Ekim 2020 Brüksel saati ile 17:00.

Avrupa kamu alımları kılavuzları

AB ihale prosedürleri ve kuralları türleri, bir sözleşme için nasıl teklif verileceği ve AB içindeki bir kamu ihale prosedürünün incelenmesinin nasıl talep edileceği hakkında bilgi.